اخبار

همه انواع سیگار کنت با عکس

هر آن‌چه باید درباره سیگار کنت بدانید

سیگار کنت، از نام‌های ماندگار در صنعت دخانیات است. وقتی سیگار کنت (Kent Cigarette)، در نیمه قرن بیستم، توسط شرکت (Lorillard Tobacco Company) وارد بازار شد، سعی کرد با نوآوری‌های جدیدی در ساختار سیگار همچون استفاده از فیلتر، بخش زیادی از مواد مضر موجود در دود سیگار را کاهش دهد. به‌گونه‌ای که از نظر بسیاری از مصرف‌کنندگان، این نوع سیگار حس «پاک‌تر» و «کم‌آسیب‌تری» را به آن‌ها می‌دهد.

در مرکز مشاوره صادرات و واردات سعی داریم درباره تاریخچه سیگار کنت، انواع آن و مدل‌هایی که محبوب‌تر هستند با شما صحبت کنیم.

نوشته های مشابه

تاریخچه‌ای کوتاه از سیگار کنت

سیگار کنت (Kent) یک برند سیگار آمریکایی است که در سال ۱۹۵۲ توسط «شرکت دخانیات لوریلارد» معرفی شد. این برند به نام «هربرت کنت»، مدیر اجرایی سابق شرکت دخانیات لوریلارد نام‌گذاری شده‌است.

Kent اولین سیگار فیلتردار محبوب شناخته شده در میان مصرف‌کنندگان است. این نوع سیگار با فیلتر «میکرونیت» خود که از ذرات دود جذب‌کننده ساخته شد‌، به شهرت رسیده‌است. شرکت لوریلارد ادعا می‌کند که فیلتر میکرونیت تا ۹۰ درصد از دود مضر را جذب خود می‌کند.

تبلیغات کنت به طور گسترده روی فیلتر میکرونیت آن تمرکز داشت. تبلیغات این برند به مصرف‌کنندگان خود وعده «عالی‌ترین حفاظت از سلامتی در تاریخ» را می‌داد.

این برند ۷۰ ساله، به سرعت محبوبیت پیدا کرد و در سال ۱۹۵۳ به پرفروش‌ترین برند سیگار در ایالات متحده تبدیل شد. به تدریج Kent در سایر نقاط جهان نیز محبوب پیدا کرد. به‌گونه‌ای که، در دهه ۱۹۶۰ به یک برند جهانی تبدیل شد.

کنت در طول سال‌ها تغییرات زیادی پیدا کرد. این شرکت در سال ۱۹۷۰ با تعویض فیلتر میکرونیت با فیلتر جدید، ادعا ‌کرد که تا ۹۷ درصد از دود مضر را جذب می‌کند. این برند در طعم‌ها و انواع متنوع در بازار موجود است.

Kent در حال حاضر توسط شرکت تنباکوی «آر. جی. رینلودز» (R. J. Reynolds Tobacco Company) در ایالات متحده و توسط شرکت (British American Tobacco) با نام اختصاری (BAT) در سایر نقاط جهان تولید و فروخته می‌شود.

برند کنت، همچنان با گذر بیش از ۷۰ سال، هنوز هم  یکی از محبوب‌ترین برندهای سیگار در جهان است. در ادامه برخی از نقاط عطف مهم در تاریخچه سیگار کنت را با هم مرور می‌کنیم:

  • ۱۹۵۲: سیگار کنت با فیلتر میکرونیت خود معرفی شد.
  • ۱۹۵۳: کنت به پرفروش‌ترین برند سیگار در ایالات متحده تبدیل شد.
  • ۱۹۶۰: سیگار کنت به یک برند جهانی تبدیل شد.
  • ۱۹۷۰: فیلتر میکرونیت کنت با فیلتر جدیدی جایگزین شد.
  • ۱۹۷۵: کنت به تولید سیگار با طعم‌ها و انواع متنوع پرداخت.
  • ۲۰۲۳: سیگار کنت همچنان یکی از محبوب‌ترین برندهای سیگار در جهان است.
تاریخچه سیگار کنت
سیگار کنت همچنان، یکی از محبوب‌ترین برندهای سیگار در جهان است.

بهترین سیگار کنت کدام است؟

ما قبلاً اطلاعات بسیار خوبی را در مقالات زیر پیرامون تجارت سیگار کنت با شما به اشتراک گذاشته بودیم که پیشنهاد می‌کنیم، مطالعه کنید :

قیمت سیگار کنت در ترکیه

تجارت چمدانی سیگار به ترکیه

سیگار در عراق

در پاسخ به این پرسش باید گفت: این یک سوال سلیقه‌ای است و پاسخ قطعی ندارد. بهترین سیگار کنت برای هر فرد به ترجیحات شخصی او بستگی دارد. برخی از افراد ممکن است؛ طعم و عطر قوی‌تری را ترجیح دهند، در حالی‌که برخی دیگر ممکن است؛ طعم ملایم‌تری را دوست داشته‌باشند. برخی از افراد نیز ممکن است؛ سیگارهای بلند و طولانی را ترجیح دهند، در حالی‌که برخی دیگر ممکن است؛ تمایل داشته‌باشند تا از سیگار کوتاه‌تر استفاده کنند.

با این حال، برخی از انواع سیگار کنت محبوب‌تر از سایرین هستند. برخی از محبوب‌ترین انواع سیگار کنت عبارتند از:

۱٫ کنت قرمز

این نوع سیگار طعم و عطر قوی‌تری دارد و دارای نیکوتین بیشتری نسبت به سایر انواع سیگار کنت است.

۲٫ کنت طلایی

این نوع سیگار طعم و عطر ملایم‌تری دارد و دارای نیکوتین کمتری نسبت به سیگار قرمز است.

۳٫ کنت اولترا لایت

این نوع سیگار طعم و عطر بسیار ملایم‌تری دارد و دارای نیکوتین بسیار کمتری نسبت به سایر انواع سیگار کنت است.

انواع سیگار کنت چیست؟

در این قسمت به معرفی انواع سیگار کنت می‌پردازیم:

· سیگار کنت پاوردار

سیگار کنت پاوردار، نوعی سیگار است که نیکوتین بیشتری نسبت به سایر سیگارهای معمولی دارد. این نوع سیگار، برای افرادی طراحی شده‌ که به دنبال تجربۀ طعم و احساس قوی‌تری هستند. از جمله انواع آن می‌توان به سیگار کنت پاور توت فرنگی، سیگار کنت پاور با طعم نعنایی و سیگار کنت پاور با طعم بلوبری اشاره کرد.

سیگارهای کنت پاوردار اغلب؛ طعم و عطر قوی‌تری نسبت به سیگارهای معمولی دارند. آن‌ها همچنین ممکن است؛ فیلترهای نازک‌تری داشته‌باشند که باعث می‌شود، نیکوتین بیشتری از برگ تنباکو جذب شود.

سیگارهای کنت پاوردار می‌توانند اعتیادآورتر از سیگارهای معمولی باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند خطر بیشتری برای سلامتی داشته‌باشند، زیرا حاوی مقادیر بیشتری از مواد شیمیایی مضر هستند.

اگر به دنبال سیگاری هستید که طعم و احساس قوی‌تری داشته باشد، سیگار کنت پاوردار ممکن است؛ برای شما مناسب باشد. با این حال، مهم است که خطرات این سیگارها را در نظر بگیرید.

مهم‌ترین خطرات سیگارهای کنت پاوردار

  1. اعتیاد آورتر از سیگارهای معمولی هستند.
  2. خطر بیشتری برای سلامتی دارند، زیرا حاوی مقادیر بیشتری از مواد شیمیایی مضر هستند.
  3. می‌توانند باعث افزایش فشار خون، ضربان قلب و سطح کلسترول شوند.
  4. می‌توانند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، سکته مغزی، سرطان ریه، سرطان حنجره و سرطان دهان را افزایش دهند.

· کنت قرمز

این نوع سیگار، طعم و عطر قوی‌تری دارد و دارای نیکوتین بیشتری نسبت به سایر انواع سیگار کنت است.همانطور که اشاره شد، یکی از محبوب‌ترین مدل‌های انواع سیگار کنت نیز هست.

· کنت طلایی

این نوع سیگار طعم و عطر ملایم‌تری دارد و دارای نیکوتین و قطران کمتری نسبت به سیگار قرمز است.

· کنت اولترا لایت

این نوع سیگار طعم و عطر بسیار ملایم‌تری دارد و دارای نیکوتین و قطران بسیار کمتری نسبت به سایر انواع سیگار کنت است.

· کنت پلاس

این نوع سیگار طعم و عطر قوی‌تری دارد و دارای نیکوتین و قطران بیشتری نسبت به سیگار قرمز است.

· کنت میکس

این نوع سیگار یک کپسول کوچک در قسمت انتهایی‌اش دارد که می‌توان آن را فشار داد تا طعم‌های مختلف را آزاد کند.

· کنت HD

این نوع سیگار دارای یک فیلتر جدید است که ادعا می‌کند، تا ۹۹ درصد از دود مضر را جذب می‌کند.

· کنت نانو

این نوع سیگار بسیار کوتاه و نازک است و دارای میزان نیکوتین و قطران بسیار کمتری نسبت به سایر انواع سیگار کنت است.

خرید سیگار کنت
سیگار کنت که برای بسیاری از مردم به عنوان اولین سیگار فیلتردار معروف است، در سال ۱۹۵۲ توسط شرکت دخانیات لوریلارد روانه بازار شد.

سخن آخر درباره سیگار کنت

سیگار کنت یکی از نام‌های معروف در تاریخچه‌ی سیگارهاست. این محصول که توسط بسیاری به‌عنوان نخستین سیگار فیلتردار محبوب شناخته می‌شود، در سال ۱۹۵۲ توسط شرکت دخانیات لوریلارد به بازار عرضه شد.

فیلترهای سیگار کنت به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به جذب و کاهش مواد مضر ناشی از دود سیگار کمک می‌کنند، این امر موجب شده تا مردم، سیگار کنت را گزینه‌ای «سالم‌تر» در مقایسه با انواع سیگارهای بدون فیلتر بدانند. با این حال؛ مهم است، به این نکته توجه کنید که هیچ سیگاری سالم نیست و همگی می‌توانند به سلامت شما آسیب برسانند.

بیشتر بخوانید : اینجا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا