درباره مرکز مشاوره صادرات و واردات Irexportex

طی سال های متمادی یکی از مهمترین اهداف اقتصاد کلان کشور ما، رهایی از اقتصاد نفتی و افزایش صادرات غیر نفتی بوده است اما به دلایل مختلف این اتفاق رخ نداده است و همچنان وابسته به نفت هستیم و همان‌طور که می‌بینیم در سال‌های اخیر مشکلات فراوانی را برای مردم عادی، جامعه و اقتصاد خرد و کلان ایجاد کرده است.

با وجود این مشکلات تمایل به حمایت از صادرات غیر نفتی و شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور افزایش یافته و به نظر می‌رسد به تدریج بستر مناسب‌تری برای این فعالیت‌ها و گسترش تجارت خارجی فراهم خواهد شد. بنابراین پس از بررسی‌های لازم و مشورت با مدیران و مشاوران اقتصادی تصمیم گرفتیم تا با بهره‌گیری از دانش افراد متخصص این حوزه پورتال جامعی برای دسترسی بازرگانان و علاقه‌مندان به بازرگانی به اطلاعات روز دنیا و ارائه خدمات مشاوره‌ای، بازاریابی، مطالعات بازار و معرفی فرصت های ویژه راه‌اندازی کنیم.

مرکز مشاوره صادرات و واردات پایگاهی است برای بازرگانان و علاقه مندان به تجارت. این مرکز خدمات مختلفی را به بازرگانان ارائه میکند.

در سایت irexportex اطلاعات و اخبار مهم، نمایشگاه‌های بین‌المللی، مناقصات و مزایدات، آمار و شاخص ها، مکاتبات تجاری، نقل و انتقال پول در یک مجله تجاری تحت عنوان «تریدمگ» منتشر میشود.

گزارشات کاملی در موضوعات تجارت با کشور ها، فرصت های صادراتی و وارداتی، شناسایی بازار های دست نخورده، شناسایی خرایداران خارجی محصولات ایرانی، تامین کنندگان خارجی، یافتن بهترین کشور ها جهت صادرات و واردات، تحلیل صنایع و روش‌های بازاریابی و حمل و نقل در کشورهای مختلف تهیه شده است که به علاقه‌مندان و بازرگانان اطلاعات دقیق و جامعی جهت شروع تجارت و تصمیم‌گیری درست و منطقی، شناسایی ریسک‌های موجود و تحلیل بازار ارائه می‌کند.

همچنین مرکز مشاوره صادرات و واردات میتواند در مراحل مختلف صادرات و واردات مشاور شما باشد و با بهره گیری از بهترین مشاوران شما را یاری کند.

در بخش آموزش سایت به برگزاری دوره های کاربردی و متعددی میپردازیم که شما با شرکت در آن ها میتوانید علاوه بر افزایش مهارت ها و اطلاعات خود در زمینه تجارت خارجی، مدرک معتبر شرکت در دوره را دریافت کنید.

فروشگاه irexportex منابع و مراجع مهم تجارت را به شما پیشنهاد میکند. این منابع میتوانند کتاب های فیزیکی یا الکترونیکی، مقالات یا غیره باشند.

تیم زبده irexportex با سابقه چندین و چند ساله در تجارت امیدوار است بتواند گامی در راستای افزایش تجارت خارجی و رشد اقتصادی کشور برداشته و مرجع اصلی بازاریابی بازرگانان ایرانی باشد.

دکمه بازگشت به بالا