اخبار

ارائه بالغ بر ۵۰۰۰ خدمت صارداتی به دانش بنیان ها

حضور دستاوردهای فناورانه دانش‌بنیان‌های کشور در بازارهای جهانی

حضور دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش‌ بنیان‌ کشور در بازارهای جهانی موضوعی خوشایند و هدفی بزرگ برای همه شرکت‌هایی است که به این حوزه ورود کرده‌اند و قصد رشد و توسعه دارند. خوان گسترده‌ای که می‌تواند توانایی‌ها و ظرفیت‌های علمی این شرکت‌ها را به رخ دنیا بکشد.

دروازه های جهانی مناسب برای ورود محصولات دانش بنیان

به گزارش سیتنا، دروازه‌های جهانی برای ورود محصولات دانش‌بنیان فضایی مناسب برای توسعه بازار محصولات و خدمات دانش‌ بنیان است. جایی که می‌تواند این خدمات را به دنیا معرفی کند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم در این میان به عنوان یکی از نهادهای حامی زیست‌بوم فناوری و نوآوری در تلاش است تا مسیر ورود این دستاوردها به بازار جهانی را تسهیل کند.

کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم یکی از نهادهای پیشرو در این حوزه است و تاکنون توانسته ۵ هزار و ۳۳۹ خدمت به متقاضیان ارائه کند. خدماتی که باعث توسعه بازار جهانی محصولات و خدمات دانش‌ بنیان شده است.

خدمات صادراتی به شرکت های دانش بنیان

خدمات تسهیل کننده فرآیند صادرات کالا‌ها و همچنین آموزش و مشاوره شرکت‌ها در حوزه صادرات از جمله نیازهای اساسی شرکت‌های دانش‌ بنیان است. کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سعی می‌کند تا با شناسایی و ارزیابی شرکت‌های خدماتی فعال در این حوزه، خدماتی با کیفیت و اثربخش در جهت توسعه توان صادراتی شرکت‌ها ارایه کند.

خدمات حمایتی کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری به شرکت‌های دانش‌ بنیان، خلاق و واسطه‌های صادراتی (شرکت‌های مدیریت صادرات، پایگاه‌های صادراتی، کارگزاران تجاری برون مرزی) ارائه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا