اخبار

صادرات کارخانجات مهراصل به کشور های صنعتی

کالاهای تولیدی کارخانجات مهر اصل به بیش از 20 کشور در آسیا و اروپا صادر میشوند.

صادرات به بیش از بیست کشور آسیایی و اروپایی

مدیر تولید کارخانجات تولیدی مهراصل اعلام کرد: کالاهای تولیدی این مجموعه تولیدی در سال گذشته به بیش از ۲۰ کشور اروپایی و آسیایی همچون آلمان، ترکیه، روسیه، عراق، ایتالیا و … صادر شده است.

امید فخیم در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که کارخانجات تولیدی مهراصل برای چندین سال متوالی به عنوان صادرکننده و کارآفرین نمونه انتخاب شده است، گفت: در جشنواره معرفی کارآفرینان نمونه امسال نیز از تندیس مرحوم سید رضا مقیمی اصل که بنیانگذار این مجموعه صنعتی بوده رونمایی شد.

وی با بیان این‌که مجموع میزان صادرات صنایع تولیدی و معدنی این گروه صنعتی در سال ۹۸، بالغ بر ۲۵ میلیون دلار بود، افزود: از این میزان، بیشتر از ۱۲٫۵ میلیون دلار آن مربوط به صنایع تولیدی و ۱۲ میلیون دلار مربوط به صنایع معدنی است.

کیفیت محصولات تولیدی و صادراتی مهر اصل

وی با بیان این‌که یکی از سیاست‌های اصلی این مجموعه توسعه صادرات است، تصریح کرد: مجموعه‌های بزرگ برای اینکه بتوانند یک تولیدکننده موفق باشند، باید در کنار صادرات، افزایش کیفیت را نیز در اولویت کاری خود قرار دهند؛ از این رو کیفیت محصولات و صادرات همیشه مورد توجه مدیران این واحد صنعتی بوده است.

محصولات تولیدی کارخانجات مهراصل

فخیم در ادامه افزود: مجموعه واحدهای تولیدی مهراصل به عنوان تولید کننده کلیه دستگاه‌ها، قطعات و تجهیزات صنعتی حرارتی، برودتی و تهویه مطبوع و همچنین انجام خدمات پس از فروش، تولید و انجام امور اکتشافی و استخراجی، بهره‌برداری و فرآوری کلیه امور معدنی در اتباط با تولید و استخراج مواد کانی و فلزی و محصولات زیر دستی آنها، واردات کلیه ماشین آلات و مواد اولیه مورد لزوم، صادرات، اخذ نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی، ایجاد شعب در کلیه شهرستان ها و خارج از کشور و … هم اکنون دارای ۱۴ کارخانه صنعتی فعال بوده و به عنوان بزرگترین و مجهزترین تولید کننده لوله‌های مسی مورد نیاز صنعت تهویه مطبوع کشور به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: شرکت تولیدی مهراصل، بزرگترین و مهم ترین تولید کننده چیلرهای آب خنک و هوا خنک در ایران است و محصولات خود را طبق درخواست مصرف کنندگان و در ظرفیت‌های مختلف تولید می کند. چیلرهای برقی در واحدهای مسکونی، صنایع، بیمارستان‌ها، صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرسنل متخصص و آموزش دیده

امید فخیم، مدیر این کارخانجات خاطرنشان کرد: یک هزار و ۵۸۶ نفر پرسنل بیمه شده در کارخانجات تولیدی مهراصل مشغول فعالیت هستند که درصد بالای کارهای ساخت این کارخانه به دست نیروهای متخصص و متعهد تولید می‌شود و دوره‌های مختلفی در کشورهای اروپایی برای به دست آوردن تجارب لازم سپری کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا