اخبار

صادرات کارخانجات مهراصل به کشور های صنعتی

کالاهای تولیدی کارخانجات مهر اصل به بیش از 20 کشور در آسیا و اروپا صادر میشوند.

صادرات به بیش از بیست کشور آسیایی و اروپایی

مدیر تولید کارخانجات تولیدی مهراصل اعلام کرد: کالاهای تولیدی این مجموعه تولیدی در سال گذشته به بیش از ۲۰ کشور اروپایی و آسیایی همچون آلمان، ترکیه، روسیه، عراق، ایتالیا و … صادر شده است.

امید فخیم در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که کارخانجات تولیدی مهراصل برای چندین سال متوالی به عنوان صادرکننده و کارآفرین نمونه انتخاب شده است، گفت: در جشنواره معرفی کارآفرینان نمونه امسال نیز از تندیس مرحوم سید رضا مقیمی اصل که بنیانگذار این مجموعه صنعتی بوده رونمایی شد.

وی با بیان این‌که مجموع میزان صادرات صنایع تولیدی و معدنی این گروه صنعتی در سال ۹۸، بالغ بر ۲۵ میلیون دلار بود، افزود: از این میزان، بیشتر از ۱۲٫۵ میلیون دلار آن مربوط به صنایع تولیدی و ۱۲ میلیون دلار مربوط به صنایع معدنی است.

کیفیت محصولات تولیدی و صادراتی مهر اصل

وی با بیان این‌که یکی از سیاست‌های اصلی این مجموعه توسعه صادرات است، تصریح کرد: مجموعه‌های بزرگ برای اینکه بتوانند یک تولیدکننده موفق باشند، باید در کنار صادرات، افزایش کیفیت را نیز در اولویت کاری خود قرار دهند؛ از این رو کیفیت محصولات و صادرات همیشه مورد توجه مدیران این واحد صنعتی بوده است.

محصولات تولیدی کارخانجات مهراصل

فخیم در ادامه افزود: مجموعه واحدهای تولیدی مهراصل به عنوان تولید کننده کلیه دستگاه‌ها، قطعات و تجهیزات صنعتی حرارتی، برودتی و تهویه مطبوع و همچنین انجام خدمات پس از فروش، تولید و انجام امور اکتشافی و استخراجی، بهره‌برداری و فرآوری کلیه امور معدنی در اتباط با تولید و استخراج مواد کانی و فلزی و محصولات زیر دستی آنها، واردات کلیه ماشین آلات و مواد اولیه مورد لزوم، صادرات، اخذ نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی، ایجاد شعب در کلیه شهرستان ها و خارج از کشور و … هم اکنون دارای ۱۴ کارخانه صنعتی فعال بوده و به عنوان بزرگترین و مجهزترین تولید کننده لوله‌های مسی مورد نیاز صنعت تهویه مطبوع کشور به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: شرکت تولیدی مهراصل، بزرگترین و مهم ترین تولید کننده چیلرهای آب خنک و هوا خنک در ایران است و محصولات خود را طبق درخواست مصرف کنندگان و در ظرفیت‌های مختلف تولید می کند. چیلرهای برقی در واحدهای مسکونی، صنایع، بیمارستان‌ها، صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرسنل متخصص و آموزش دیده

امید فخیم، مدیر این کارخانجات خاطرنشان کرد: یک هزار و ۵۸۶ نفر پرسنل بیمه شده در کارخانجات تولیدی مهراصل مشغول فعالیت هستند که درصد بالای کارهای ساخت این کارخانه به دست نیروهای متخصص و متعهد تولید می‌شود و دوره‌های مختلفی در کشورهای اروپایی برای به دست آوردن تجارب لازم سپری کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
نیاز به مشاوره دارید؟
Call Now Button