اخبار

انتخاب صادرکنندگان نمونه استان فارس

ثبت نام انتخاب فعالان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه فارس تا ۱۵ مهر ادامه دارد.

ثبت نام صادرکنندگان نمونه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: فعالان اقتصادی و صادرکنندگان حقیقی و حقوقی استان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه و پایگاه بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات به نشانی http://ed.iccima.ir مراجعه کنند. ثبت نام انتخاب فعالان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه فارس تا ۱۵ مهر ادامه دارد.

حمید رضا ایزدی یادآور شد: ضروری است؛ متقاضیان بعد از اتمام مراحل ثبت نام نسبت به دریافت دو نسخه پرینت از صفحه پیش نمایش اطلاعات وارد شده توسط خود اقدام کرده و در زمان تحویل مدارک و زونکن اطلاعات، این دو نسخه را به مهر و امضای مدیرعامل رسانده و همراه زونکن به دبیرخانه استانی مستقر در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ارائه کنند.

تقدیر از صادرکنندگان نمونه غیر نفتی

وی با بیان اینکه مراسم روز ملی صادرات فرصتی برای تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان و کشور به شمار می‌آید و همه ساله ۲۹ مهرماه برگزار می‌شود، افزود: به منظور ارج نهادن به تلاش قابل تحسین فعالان اقتصادی عرصه صادرات غیر نفتی کشور، صادر کنندگان برگزیده استانی انتخاب، معرفی و تجلیل می شوند.

مرکز مشاوره صادرات و واردات در راستای افزایش صادرات غیر نفتی فعالیت می کند و می تواند در مراحل مختلف صادرات و واردات مشاور صادرکنندگان غیر نفتی کشور باشد. بازرگانان ایرانی می توانند از خدمات مشاوره ای irexportex  در هر زمان بهره مند شوند. گزارش های مطالعه بازار هدف صادراتی مرکز مشاوره صادرات و واردات شامل گزارش های زیر است که می تواند منبع معتبری برای مطالعه صادرکنندگان ایرانی باشد.

گزارش های صادراتی مرکز مشاوره صادرات و واردات irexportex:

این گزارش ها به طور کلی در پنج دسته آماده شده اند. با کلیک بر روی هر کدام از این گزارش های صادراتی می توانید اطلاعات بیشتری پیرامون هر یک به دست آورید و گزارش های موجود را مشاهده کنید.

گزارش های صادراتی irexportex:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا